Verstoring leidt tot fakkelen
23 aug. 2023
Door een verstoring op Shell Chemicals Park Moerdijk moeten we uit veiligheidsoverwegingen een aantal fabrieken uit bedrijf nemen waardoor we genoodzaakt zijn te fakkelen.
Fakkelen maakt onderdeel uit van ons veiligheidssysteem. Hoewel het geen gevaar oplevert voor de omgeving, leidt het wel tot overlast en dat betreuren wij uiteraard. Wij doen ons uiterste best om de hinder voor de omgeving zo gering mogelijk te houden.
De overheden zijn op de hoogte van de werkzaamheden.
Meer Shell
Samen voor de wijk van de toekomst
Shell Energy and Chemicals Park Rotterdam en Shell Chemicals Park Moerdijk verduurzamen de eigen activiteiten in de regio. Beide parken willen bijdragen aan een schonere toekomst. Dit kunnen ze niet alleen. Samenwerken met buurtbewoners is hier een belangrijk onderdeel van.
Verenigingen
Vertegenwoordig je een vereniging die duurzame stappen wil zetten? Dan maak je kans op een financiële bijdrage van max. €10.000. Houd deze website in de gaten voor meer informatie over de eerstvolgende campagne!
Shell Chemicals Park Moerdijk
Shell Chemicals Park Moerdijk maakt chemische producten op basis van aardolie. Het is een van de grootste chemische complexen van Nederland en Europa. Moerdijk werkt hard aan de toekomst, onder meer met een fabriek voor chemische recycling van plastic en nieuwe krakerfornuizen die zorgen voor een vermindering van CO2-uitstoot gelijk aan een stad als Den Bosch.