De witte wereld van de Haagse Carel van Bylandtlaan in het maandblad is echter fictie, net als het artikel er omheen. In december 1951 viel er enkel wat natte sneeuw in het zuidwesten van Nederland. De rest van de maand was het kwakkelen. Dat was een jaar ervoor wel anders. In 1950 lag er vanaf de 15e december al een centimeters dik pak sneeuw in Nederland. De foto’s daarvan waren een jaar later nog bruikbaar voor de droomwereld van een witte kerst.

Meer Shell

Momenten

Foto’s leggen het moment vast. Ze laten zien de geschiedenis zien, groot en klein. Inkijkjes in het verleden van Shell in Nederland.

Onze geschiedenis

De wortels van Shell in Nederland gaan 130 jaar terug. Sindsdien is de roodgele schelp uitgegroeid tot een wereldspeler in de energiesector. De geschiedenis laat sporen na, waar ook ter wereld.

ANNO

Naar mate de jaren verstrijken, worden de beelden steeds meer geschiedenis. Samen illustreren ze een tijdsgewricht.