Direct naar de hoofd inhoud

De winnaars van de campagne "Samen voor de wijk van de toekomst" zijn bekend

Maandag 12 juni heeft de award avond van de campagne “Samen voor de wijk van de toekomst”plaatsgevonden waar elf verenigingen zich hebben gepresenteerd in een pitch van ruim 5 minuten. In deze pitch vertelden ze over de duurzame maatregelen die ze willen treffen binnen hun vereniging en hoe het budget opgebouwd is. Ook werd er aangegeven wat de besparingen eventueel zouden zijn. De jury was kritisch maar opbouwend en zeer geïnteresseerd in alle plannen.

Zes winnaars kwamen uit de bus: Speeltuinvereniging Kindervreugd, Tennis Vereniging de Klavenpolder, Tennis Vereniging de Lobbelaer, DHV, Zwembad t' Molengors en Voetbalvereniging TPO.

De Campagne "Samen voor de wijk van de toekomst" is door samen te werken en samen te leren een hele mooie campagne geweest om ons bedrijf en de naaste omgeving met elkaar te verbinden. Wij feliciteren alle winnaars en hopen van harte dat die verenigingen die niet met een prijs naar huis gingen toch hun mooie duurzame plannen voor hun vereniging zullen doorzetten.

Speeltuinvereniging Kindervreugd

Speeltuinvereniging Kindervreugd

Tennis Vereniging de Klavenpolder

Tennis Vereniging de Klavenpolder

Tennis Vereniging de Lobbelaer

Tennis Vereniging de Lobbelaer

DHV

DHV

Zwembad t' Molengors

Zwembad t' Molengors

Voetbalvereniging TPO

Voetbalvereniging TPO

Meer Shell